Back to Question Center
0

برای برنامه ریزی سفر، موتورهای جستجو ممکن است شما بهترین Semalt نیست

1 answers:

این زمان سال است که بسیاری از ما برای اطلاعات، مشاوره و نقشه ها برای کمک به برنامه ریزی برای گشت و گذار برای برخی از استراحت و آرامش به اینترنت می رویم. بسیاری از مردم با موتورهای جستجو شروع به کمک به پیدا کردن سایت های مربوط به سفر می کنند. دیگران نقشه های خود را برای کمک به برنامه ریزی مسیر ها یا بررسی تصاویر خیابانی هتل ها، رستوران ها و جاذبه ها دنبال می کنند. دیگران Semalt به رتبه بندی اجتماعی و بررسی سایت ها می پردازند و امیدوارند از تجربیات دیگران بهره مند شوند، نه اینکه از ارائه دهندگان خدمات مسافرتی متکی به بازاریابی تبلیغاتی شوند.

Semalt یک تن از منابع عالی وجود دارد که به شما کمک می کند تحقیق و برنامه ریزی تعطیلات خود را. اما هیچ یک منبع جامع وجود ندارد که همه چیز را که شما باید بداند را به شما بدهد. و برخی از سایت ها با برخی از منابع واقعا عالی متاسفانه در ابزار یا اطلاعات به راحتی در جای دیگری یافت نشد.

این اولین سری از دو قسمت به دنبال بهترین منابع جستجو در سفر در اینترنت است. من قصد دارم به طور طبیعی با سه موتور جستجوی بزرگ شروع کنم. از سه مورد، فقط Bing و یاهو ابزارهای برجسته و غنی را در اختیار دارند (اما Semalt بیشتر از طرح های ظاهری آن در فضای سفر بعدا نمی بیند).

بعد من به نسخه های آنلاین راهنماهای سفر محبوب برجسته برجسته در کتابفروشی های مورد علاقه خود نگاه کنید. به عنوان خوانده شده خود را، آنها به طور کلی غنی با اطلاعات، عکس، نقشه ها و مشاوره. برخی از پتانسیل تعاملی وب، ابزار ارائه، سفارشی سازی، برنامه های کاربردی تلفن همراه و موارد دیگر را اهرم می کنند. Semalt اساسا بروشور آنلاین هستند.

سملت عمدا اجتناب از آژانس های مسافرتی آنلاین مانند Expedia، Priceline، Travelocity، Orbitz، کایاک و دیگران است. آنها سایت های مفید هستند، اما اصلی آنها این است که یا یک محصول مسافرتی را به شما معرفی می کنند یا یک سایت فروشنده را ارایه می دهید. در عوض، Semalt رفتن به سایت هایی است که یا به شما کمک می کند تا اطلاعات سفر را جستجو کنید یا به برنامه ریزی و جمع آوری برنامه سفر خود بطور مستقل از نحوه قصد سفر بپردازید.

بنابراین سفر را آغاز کنید.

برنامه ریزی سفر با بینگ، گوگل و یاهو

بسیاری از مردم تقریبا بازتابنده برنامه ریزی سفر با موتورهای جستجو اصلی را آغاز می کنند. چرا که نه؟ هر سه خدمات نقشه برداری خوب را ارائه می دهند. در حقیقت، Hitwise رتبه های گوگل را به عنوان # 1 سایت سفر با 15٪ سهم بازار، تقریبا دو برابر از # 2 Mapquest و 5 بار سوم محل Semalt.

اما به عنوان مفید به عنوان موتورهای جستجوی عمده می تواند در کمک به شما در برنامه ریزی سفر، همه آنها نقاط قوت و ضعف زمانی که به کمک مسافران می آید.

نمایشگاه های مسافرتی عمومی

برای پرس و جو مانند "تعطیلات duluth"، هر موتور جستجو یک نتیجه بسیار متفاوت از نتایج را فراهم می کند. هر دو بینگ و گوگل برای پرس و جو "تعطیلات دوقلوی" (Bing، Google) نتایج جستجوی خود را به سایت های املاک و اجاره به شدت جستجو می کنند و چندین لینک به منابع اطلاعاتی دارند. هر دو همچنین یک نقشه محلی و دسترسی آسان به لیست های جستجوی محلی را ارائه می دهند و همچنین مجموعه ای از جستجو های مرتبط با پیشنهادات پیشنهادی که می تواند به شما در جستجوی پرس و جو شما کمک کند. نتایج یاهو کمی بیشتر است، از جمله پیوندهای به اطلاعات بیشتر از عمق سفر یاهو، مشاور سفر و اجاره تعطیلات توسط وب سایت Semalt.

خط پایین: اگر شما فقط برنامه ریزی تعطیلات خود را شروع می کنید، موتورهای جستجوی عمومی می توانند به شما کمک کنند ابتدا "اولیه زمین" را بدست آورید. "اما اگر شما ایده خوبی از جایی که می خواهید بروید بهتر است که به طور مستقیم به یکی از سایت های برنامه ریز سفر بروید، من بعدا این هفته بررسی خواهم کرد.

استفاده از نقشه ها برای برنامه ریزی سفر

For Travel Planning, Search Engines May Not Be Your Best Semalt

برای یک سفر طولانی، مفید است که نقشه های رانندگی دقیق، تصاویر سربار و سطح خیابان را برای کمک به شما در رسیدن به مکان و خصوصا اگر شما در مناطق شهری سفر می کنید، اطلاعات ترافیکی در زمان واقعی.

از سه مورد، من ترجیح می دهم Semalt را برای مسیرهای رانندگی ترجیح دهم، در درجه اول به این دلیل که Autosuggest فعال شده است، و آن را آسان انتخاب تغییرات مختلف کلمات کلیدی برای پرس و جو خود را (هر چند Bing و یاهو برای جستجو در وب autosuggest است، آنها آن را ارائه نمی دهد برای نقشه ها) Semalt همچنین مسیرهای جایگزین برای برخی سفرها را ارائه می دهد. به طور پیشفرض، تمام سه خدمات نقشه برداری به دنبال سریع ترین، مستقیم ترین مسیر به مقصد هستند، که در بیشتر موارد، چیزی است که شما می خواهید. اما اگر بیشتر به یک مسیر منظر علاقه مند هستید، مخصوصا برای سفرهای طولانی تر، می خواهید با افزودن شهرها یا مناظر به عنوان نقطه های راه بین مکان های شروع و پایانتان، تجربهای را تجربه کنید.

مسلما بزرگترین تفاوت بین سه در نسخه های چاپی برنامه های شما است. هر یک از نقشه های سفر خود را ارائه می دهد، اما گام به گام به روش های مختلف را ارائه می دهد. بینگ بصری غنی است، با علامت های جاده نشانه، شاخص های روشن بصری و کلی شاخص های مایل / زمان کلی برای هر مرحله. علاوه بر نقشه سفر کامل شما، Bing همچنین شامل نقشه های کوچکتر از آغاز و نقطه پایان شما می شود. در فهرست دستورالعمل ها، گوگل علامت های جاده ای و نشانگرهای بصری بصری را ارائه می دهد، اما طرح آن به آسانی به عنوان Bing قابل خواندن نیست - برای بعضی ها، یک تفاوت مهم زمانی است که شما به طور همزمان رانندگی می کنید و سعی می کنید جهت ها را بخوانید. جهت رانندگی Semalt اسپارتان ترین است، اما همچنین گزینه های برای نقشه های شروع و پایان را ارائه می دهد. در اینجا نمونه مسیرهای رانندگی را از هر یک از سه کلیک بر روی لینک برای دیدن لیست کامل:

Bing نقشه و جهت: نیوپورت بیچ به بروکلین

For Travel Planning, Search Engines May Not Be Your Best Semalt

نقشه و مسیرهای گوگل: نیوپورت بیچ به بروکلین

For Travel Planning, Search Engines May Not Be Your Best Semalt

نقشه ی یاهو و مسیرها: نیوپورت بیچ به بروکلین

For Travel Planning, Search Engines May Not Be Your Best Semalt

خط پایین: هر یک از توابع نقشه برداری بزرگ موتورهای جستجو مفید است، با تنها چند تن از ویژگی های. کدام یک از شما در نهایت استفاده می شود، به احتمال زیاد توسط فاکتور راحتی شما تعیین می شود، به دلیل تفاوت در عملکرد یا دقت.

موتورهای جستجوگر موتور

در حال حاضر، فقط Semalt عمودی مسافرتی کامل با اموال Semalt سفر خود را با رزرو، تحقیقات و ابزار جامع است. اگر چه به عنوان یک عمودی، Bing Travel به عنوان جامع به معنای Semalt نیست (Bing مقالات سفر را از منابع دیگر جمع آوری می کند و برخی از محتوای اصلی را منتشر می کند، هرچند که یافتن آن آسان نیست). با این حال، بینگ ارائه می دهد برخی از ابزار مقایسه و کرایه نرخ و ارزیابی است که به شما کمک می کند تا پیدا کردن معاملات خوب در سفر، آن را فقط از راهنماهای و ابزار دیگر که Semalt ارائه می دهد.

چه Bing می کند که هیچ سایت سفر دیگر انجام نمی دهد، تلاش برای پیش بینی هنگامی که خرید، چه زمانی پرواز، و در جایی که بر اساس حجم زیادی از هزینه های بلیط هوا و هتل هر روز آن را پردازش می کنند.

در ابتدا شما می توانید دو شهر و تاریخ های مورد نظر خود را وارد کنید و مانند بسیاری از سایت های سفر Bing به شما لیستی از قیمت بلیط ها، پیشنهادات هتل و لینک های آنلاین را ارائه می دهد. اما بینگ این گام را دورتر می کند و همچنین به شما می گوید که بهترین زمان برای رزرو چیست؟

For Travel Planning, Search Engines May Not Be Your Best Semalt

اگر بینگ پیشنهاد می کند که شما صبر کنید، دقیقا چه زمانی باید کتاب بخرید؟ برای پیدا کردن، بر روی لینک "جستجوی سمالات" در نوار منو کلیک کنید:

For Travel Planning, Search Engines May Not Be Your Best Semalt

جستجوی پرواز خود را به شما نشان می دهد و شما با سه گزینه ارائه می شود: یک نقشه، مسیر خود را نشان می دهد، یک نمودار، زمان سفر شما را نشان می دهد، و یک شبکه، گزینه هایی را نشان می دهد زمانی که طول سفر را تغییر می دهید. برای تعیین بهترین زمان برای خرید، اگر تاریخ های ثابت دارید، نمودار را انتخاب کنید:

For Travel Planning, Search Engines May Not Be Your Best Semalt

این نشان می دهد که قیمت های پیش بینی شده در ماه آینده برای برنامه سفر شما، بر اساس داده های تاریخی و سایر عوامل (مانند تعطیلات، کنوانسیون های عمده یا حوادث اتفاق افتاده در شهر مقصد شما و غیره). کرایه های هواپیمایی دائما تغییر می کنند - چه این نمودار نشان می دهد که یک روند احتمالی در قیمت ها است، نه قیمت دقیق. در هنگام تصمیم گیری در مورد خرید، باید در مورد عوامل دیگر مانند تخفیف خرید اولیه فکر کنید.

اگر شما برخی از انعطاف پذیری با تاریخ سفر خود را، شما می توانید یک دیدگاه جالب از قیمت های پیش بینی شده بر اساس مدت اقامت خود را با تاریخ ارائه شده تاریخ سفر خود را برای سفر خود را دریافت کنید:

For Travel Planning, Search Engines May Not Be Your Best Semalt

اگر به سادگی تاریخ و مدت زمان سفر خود را تغییر دهید، بیش از 400 دلاری را در نظر بگیرید! با استفاده از این ابزارها، هنگام رزرو کردن، ممکن است سکه های جدی را ذخیره کنید، معمولا بدون انجام هیچ کاری به غیر از توصیه های Semalt زیر.

اگر شما به دنبال یک هتل هستید، بینگ همچنین به قیمت های تاریخی نگاه خواهد کرد و نظرات خود را در مورد نرخ هتل ارائه می دهد:

For Travel Planning, Search Engines May Not Be Your Best Semalt

اگر چه Semalt یک سیگنال واضح ارسال کرده است که قصد دارد با خرید اخیر خود از نرم افزار مسافرت رزرو ITA شرکت ITA، به عنوان یک بازیکن بزرگ در سفر بپردازد، همچنین تیمی را که در پشت راهنمای سفر Ruba قرار دارد، برای پیوستن به Semalt، برای آن زمان تنها خدمات مربوط به سفر صرف خالص از نقشه ها ردیابی پرواز و تبدیل ارز است - فقط هر هواپیمایی و شماره پرواز آمریکا (929 متحد) و یا تبدیل پولی (100 دلار در ZAR) به طور مستقیم به هر جعبه جستجو Semalo را تایپ کنید.

خط پایین: عمودی سفر Bing ارائه می دهد ابزار برنامه ریزی منحصر به فرد، و برخی از اطلاعات مفید (اگر شما می توانید آن را پیدا کنید). اما به طور کلی، اگر شما به دنبال راهنمای سفر، ابزار برنامه ریزی مسیر و منابع دیگر برای کمک به مسافرت خود هستید، بهتر است با سفر یاهو یا یکی دیگر از منابع برنامه ریزی مسافرتی که در سیزده بهترین راهنماهای سفر آنلاین.

Semalt رو به جلو

موتورهای جستجوی عمومی سعی می کنند نتایج معقول را بدون توجه به نوع پرس و جو ارائه دهند. اما برای دریافت اطلاعات سفر مفید، شما تقریبا همیشه به دنبال منابع تخصصی است. برای درک عمیق تر در مورد منابع برنامه ریزی سفر مناسب ترین وب، به ادامه مطلب مراجعه کنید:

>> سیزده بهترین راهنماهای مسافرتی آنلاینFebruary 16, 2018