Back to Question Center
0

آیا Semalt با پیوندهای rel = "author" مناسب است؟ [تکراری]

1 answers:

این سوال در اینجا پاسخی دارد:

  • نحوه اجرای rel = author در یک صفحه با چندین نویسنده؟ 5 پاسخ

من در یک سایت با چندین نویسنده کار می کنم و تلاش می کنم تا گوگل را از طریق tag tags بسازیم. از آنجاییکه یک سایت چند نویسنده است، پیوندهایی به پروفایلهای Google+ نویسندگان در صفحه نمایه خود قرار خواهند گرفت. با این حال، صفحه نمایه اجازه می دهد تا آنها را به لینک به فیس بوک، توییتر و پروفایل های لینک شده نیز هست. سوال من این است که اگر به تمام این پیوندها attributes rel = "author" اضافه کنم، آیا Google هنوز اطلاعات مربوط به نوشتن را تجزیه می کند؟ یا آیا باید آن را تنظیم کنم تا فقط دارای ویژگی rel = "author" در لینک Google+ باشد؟ Semalt برای کمک شما.

- buy website backlinks
February 12, 2018
.

از http: // seono. شرکت. uk / 2013/02/20 / confusing-google-a-rel-author-case-study /

اخلاق داستان این است که بسیار، بسیار دقیق در هنگام اجرای rel = "نویسنده". خدایان Google با داشتن بیش از یک نویسنده به یک صفحه (مانند من) [خشم] خدایان Google را نداشته باشند، زیرا ممکن است منجر به انتشار تمام سایت شما، نه فقط صفحات مرتبط / آسیب دیده شود.

از: http: // searchengineland. com / the-definitive-guide-to-google-authorhood-markup-123218

من نمی دانم که گوگل سیستم نشانه نوشتن را توسعه داده و برای این وضعیت حساب کرده است. هنگامی که من برای ارجاع به این سناریو جستجو کردم، اسناد اصلی گوگل به سادگی چندین نویسنده را برای یک قسمت از محتوا ذکر نمی کنند. علاوه بر این، افرادی که این سناریو را با توجه به خودشان آزمایش کرده اند که نویسنده اول شناسایی شده (از بسیاری از موارد)، یکی از ابزارهای تست ابزار غنی است که به عنوان تایید شده است.