Back to Question Center
0

Semalt جستجو جستجو با دو دامنه

1 answers:

هنگام میزبانی یک سایت از دو حوزه جداگانه، آیا هیچ قدمی برای متوقف کردن موتورهای جستجو برای تکرار محتوا در دامنه ها وجود دارد؟

من یک سناریو را در نظر می گیرم که دو دامنه دارای محتوای متنی یکسان هستند، اما از دامنه های مجزا برای فعال کردن نام تجاری مختلف و برخی ویژگی های مختلف استفاده می کنند Source - best logo fonts photoshop.

February 12, 2018

اگر آنها به طور یکسان محتوا، اما نه 100٪ محتوای مشابه - و شما نمی خواهید یکی از دامنه ها از فهرست ناپدید می شوند، شما باید در تلاش برای قرار دادن آن.

قبل از rel = canonical توسط گوگل معرفی شد، شما دو گزینه داشتید: با استفاده از ربات تگ META و مشخص کنید NOINDEX، FOLLOW در محتویات کپی شده و یا با استفاده از محتوا یک iFRAME به عنوان این فقط یک مرجع بود.

در مورد شما، من در هر صفحه ای که دارای محتوای تکراری برای اشاره به محتوای خاص در دامنه دیگر است استفاده می کنم rel = canonical - اما آن را در دامنه گسترده. البته شما این را آشکار می کنید که این دو دامنه مرتبط هستند و بسته به بازاریابی شما این امکان وجود دارد یا نمی خواهید. اگر شما نمی خواهید مردم دو را بدانند (به عنوان خوانده شده: برای پیدا کردن آن سخت تر است) من NOINDEX را، به دنبال صفحات Domain B و بهینه سازی و تمرکز بر روی تنها آن مطالب که آن را واقعا متفاوت مستعار. "نام تجاری" آن.

استفاده از rel = "canonical" در دامنه ای که نمی خواهید در موتورهای جستجو ظاهر شود