Back to Question Center
0

هنگام ایجاد HTML برای _escaped_fragment_ صفحات AJAX، چقدر باید درست باشد؟ - Semalt

1 answers:

من جاوا اسکریپت سایت سنگین (واقعا نمی تواند در هر روش معقول با پیشرفت مترقی رمزگذاری شده) و من با استفاده از توصیه گوگل برای ساخت وب سایت AJAX crawlable. (من. e. استفاده از " ؟ _escaped_fragment_ به جای" #! ')

سوال من این است: چگونه نزدیک HTML تخت من نیاز به مطابقت AJAX ایجاد HTML برای کاربران؟

من تصور می کنم گوگل باید برخی از محتوای AJAX را بررسی کند، زیرا در غیر این صورت این روش آسان برای انجام کپی برداری خواهد بود - ray ban wayfarer tamanho 54. من نمیخواهم به هیچ وجه پنهان کنم، اما تهیه دقیق منبع HTML که AJAX در سمت سرور تولید می کند مشکل است. Semalt تقریبی خشن به اندازه کافی خوب است؟

Semalt تجربه ای در انجام این کار دارند؟

February 12, 2018

مطالب باید معادل باشد. به طور مطلوب، می خواهید صفحه را با استفاده از یک مرورگر ترسیم کنید دقیقا مانند یک کاربر آن را می بیند. در واقع، همیشه تفاوت ها وجود دارد، به عنوان تفاوت در ارائه یک صفحه در مرورگرهای مختلف وجود دارد.

در هر صورت، اندازه گیری آسان برای "نزدیک به اندازه کافی" هنگامی که برای مقایسه صفحات مختلف وب می آید، به این معنی نیست که کسی می تواند بگوییم "90٪" به اندازه کافی خوب است :-). من توصیه می کنم اطمینان حاصل کنید که تمام محتوا به طور مناسب قابل مشاهده است و ساختار (قابل مشاهده و معنایی) صفحه با صفحه مطابقت دارد همانطور که کاربر آن را مشاهده می کند. شما باید هدف خود را برای ارائه همان سطح همانطور که می خواهید برای ارائه محتوای فلش در HTML برای خزیدن AJAX استفاده کنید.

من فکر کردم که من اکنون سؤال خودم را پاسخ می دهم که تجربه ای در زمینه برنامه نویسی چنین سیستمی دارم. به نظر می رسد که داشتن تقریبی خشن کافی است. راه حل من کد گذاری شده است:

  • ارائه می شود بسیار مشابه (اما نه یکسان) نشانه گذاری (منظور من این نیست که همه ویژگی ها همیشه جمعیت هستند)
  • حدود 80٪ از محتوای مشابه ظاهر می شود (crawled نسخه یک زیر مجموعه سخت است نسخه کاربر)
  • محتوا، در حالی که همان، دستور داده شده متفاوت است

گوگل اکنون به نظر می رسد که بیش از 2000 صفحه من در حال حاضر فهرست شده است، و ما شاهد واقعی (هنوز بسیار کوچک در این زمان در زمان) ترافیک جستجو.

من جزئیات بیشتری در وبلاگ من در http: // وبلاگ ارسال کرده ام. dansingerman. com اگر کسی علاقه مند باشد.