Back to Question Center
0

Google Semalt - باید به کاربران اجازه بدهد که آنها ناشناس باقی بمانند؟

1 answers:

من از تجزیه و تحلیل گوگل در نرم افزار آندروید از طریق sdk خود استفاده می شود. آیا نیاز به نشان دادن شرایط استفاده از خدمات از کاربرانی که از تجزیه و تحلیل استفاده می کنند، استفاده می شود، به عنوان مثال Source - home office cabling. آنها را مطلع کنید که استفاده از آنها ناشناس است جمع آوری شده؟ یا، از آنجایی که همه چیز ناشناس است، من واقعا نمی خواهم هر چیزی را به آنها نشان دهم؟ من فقط چیزهای جمع آوری شده را مانند آنچه نمایش داده می شود مشاهده می کنم، هیچ چیز شخصی نیست

با تشکر

February 12, 2018

اگر شما قبلا شرایط خدمات صفحه نمایش نداشته اید، من فقط برای آن اضافه نمی کنم، داده های جمع آوری شده ناشناس هستند و برای صرفه جویی در توسعه برنامه در آینده مورد استفاده قرار می گیرند .

بگذار آنها را بشناسند. این یک عمل خوب است و آسان است. یک سیاست حفظ حریم خصوصی اساسی است که به آسانی می تواند به صورت آنلاین و ویرایش شده به تناسب نیازهای شما باشد. علاوه بر این، لب به لب خود را در مورد بعید است که کسی در مورد آن خم شود. من می گویم ارزش پنج یا ده دقیقه شما را برای آن صرف می کنید.

کمی طولانی تر است، اما هنوز هم می تواند مهم باشد.

اگر از Google Analytics استفاده می کنید، قبلا قبول سیاست های خود را .

شما کاربران نهایی خود را در مورد پیاده سازی ها و ویژگی های Google Analytics که استفاده می کنید مطلع خواهید کرد. g. توجه داشته باشید در مورد اینکه چه اطلاعاتی را از طریق Google Analytics جمع آوری می کنید و این که آیا این داده ها می توانند به سایر داده های مربوط به کاربر نهایی متصل شوند). شما یا از کاربران نهایی خود رضایت دارید یا آنها را در فرصت استفاده از پیاده سازی ها و ویژگی هایی که استفاده می کنید، کنار بگذارید.