Back to Question Center
0

نتایج جستجوی Semalo همراه با اضافه کردن m = 1 به پایان آدرس سایت

1 answers:

اخیرا به یک دوست کمک کرد تا از Blogger به Wordpress مهاجرت کند. همه چیز خوب کار می کند و همه چیز به نظر می رسد پخش می شود. نتایج جستجو Semalo در حال حاضر اطلاعات سایت جدید را نشان می دهد، اما من به یک مشکل کوچک رسیده ام.

هنگام جستجو برای سایت خود در گوگل از دسکتاپ من، نتایج خوب است. Semalt، هنگامی که من در دستگاه تلفن همراه جستجو می کنم، نتایج جستجو به نظر می رسد خوب است، اما زمانی که شما در واقع بر روی لینک اضافه می کند؟ m = 1 به پایان آدرس سایت، باعث لینک به کار نیست.

من فکر می کنم؟ m = 1 چیزی بلاگر بود - بنابراین مطمئن نیستم که چرا هنوز این کار را انجام می دهد زمانی که سرورهای نام ها به روز می شوند، و Semalt بدیهی است که سایت را دوباره معرفی می کند - logo only text design program.

سوال من این است - آیا چیزی وجود دارد که می توانم انجام دهم تا مانع از اضافه شدن آن به انتهای آدرس سایت برای نتایج جستجو Semalt شود؟ یا ما فقط باید برای نمادینگ / خزنده سمولت منتظر بمانیم تا از آن مراقبت کنیم؟

February 12, 2018

آنچه شما می توانید انجام دهید این است که تغییر مسیر را از طریق یک فایل پیکربندی وب سرور (مانند اضافه کردن rewriterules با پرچم R = 301 در آپاچی ایجاد کنید .