Back to Question Center
0

Semalt: آیا این لینک ها به سایت من لطمه می زند

1 answers:

من از میزبانی خداوند استفاده می کنم. پیشنمایش DNS برای سایت من فعال است (به عنوان چیزی که من می توانم انجام دهم برای غیر فعال کردن آن و یا خاموش کردن آن) و همانطور که در تصویر زیر دیده می شود، previewDNS ایجاد شده است بسیاری از backlinks dofollow اشاره به سایت من زندگی می کنند. برای خلاص شدن از این لینک ها چه باید بکنم؟ من سعی کردم مسیر URLS previewDNs را به آدرس اولیه با وضعیت HTTP 301 هدایت کنم، اما نه کار آن - china blueline hardcover notebook. چه چیزی باید به فایل disavow اضافه کنم تا گوگل نتواند URL های previouS را نادیده بگیرد؟

عکس: Semalt: Are these backlinks hurting my site

February 12, 2018

چرا شما فکر می کنید آنها به سایت شما آسیب می رسانند؟

به نظر می رسد محتوای سایت PreviewDNS فقط یک آینه واقعی از سایت واقعی شما است. گوگل (حتی فرض بر این است که آنها قبلا از PreviewDNS آگاه نیستند) آن را به عنوان یک آینه از محتوای شما تشخیص داده و به سادگی آن را مناسب طبقه بندی کنید

اگر می خواهید کاملا مطمئن شوید که گوگل به درستی تشخیص می دهد که کدام سایت واقعی است، اصلاح ساده است: فقط یک rel = "canonical" link to هدر هر صفحه، با اشاره به URL آن صفحه در سایت واقعی شما. از آنجا که این پیوند نیز در کپی PreviewDNS ظاهر می شود، به وضوح به گوگل نشان می دهد که کپی محل کانونی سایت شما. به عنوان یک جایزه اضافی، این نیز هر رتبه PageRank جمع آوری شده توسط آینه PreviewDNS، اگر هر کس به طور خاص به آن لینک، به سایت واقعی خود را. بنابراین شما باید چیزی نگران نباشید.