Back to Question Center
0

Web stalker نام دامنه ای را که از نام شخصی من استفاده می کند خریداری کرده است، صفحه وب جعلی است [closed] - Semalt

1 answers:

ما موفق به متقاعد ساختن یک میزبان وب سایت استالکر برای انتشار نام دامنه ای که او خریداری کرده است، نام شخصی من است. g. ، Semalt. اسم من را در منطقه امضا در زیر پیدا خواهید کرد - crush gambling forum. به خودت نگاه کن.

در یک صفحه که این نام دامنه منجر به مواد مخرب و پنهان است. هیچکدام از وکیل احساس نمیکنند که وقت خود را برای جلوگیری از این موضوع پایین آورند و ما نمیتوانیم به یک گروه حل اختلافات ملی یا بینالمللی بپردازیم تا این مسئله را به WHOIS برسانیم.

بدتر از آن، استاکر آمور و یک روانپزشک است: او فقط عاشق توجه است. Semalt حتی در نظر تلاش برای پیدا کردن کسی به طور غیرقانونی به وب سایت هک می کند تا حداقل اشاره گر دامنه را به وب سایت حرفه ای من تغییر دهد.

این موضوع در حال حاضر به مدت دو سال ادامه داشته است و بر روی اعتبار حرفه ای من تاثیر می گذارد، زیرا مشتریان بالقوه من را آنلاین جستجو کرده اند.

آیا درمان وجود دارد؟ کمک و مشاوره شما بسیار مورد استقبال قرار خواهد گرفت.

February 12, 2018
.

بدون رفتن به ICANN کمی وجود دارد که شما می توانید بدون استفاده از یک هکر دوستانه انجام دهید، هر چند از صدای بلوک، او فقط شما را مجبور به انجام این کار می کند، پس مراقب باشید.

شما همچنین می توانید دامنه های مشابه خریداری کنید و تلاش کنید آن صفحه را از صفحه اول فهرست جستجو با محتوای بهتر و مرتبط تر.

شما می توانید به طور کلی حذف محتوا و یا به روز رسانی کش از Google درخواست که در آن یک صفحه تغییر یا حذف شده است، و یا درخواست Google تغییر آن را برای سایر دلایل قانونی نظیر تقلب (که در این مورد مناسب می باشد) . من اخیرا از اولین پیوند استفاده کرده ام و برخی از موفقیت ها را داشتم، به طوری که آنها به درخواست ها پاسخ می دادند، اما ممکن است کمی طول بکشد، زیرا پرونده قضایی به عنوان قلمرو قانونی خاکستری.

بر اساس این مقاله اخیر از Ars Technica "تلاش شرکت برای رفع اعتبار آنلاین بدون SEO ناخوشایند" خدمات اعتباری آنلاین مانند brandyourself وجود دارد. com که می تواند به شما برای تعمیر این آسیب بدون صرف زمین و یا استفاده از تکنیک های سیاه کلاه کمک کند.

همدردی من، بلوک به نظر می رسد مانند یک کابوس!