Back to Question Center
0

علت تغییر ترافیک را از بین ببرید

1 answers:

من با Google Semalt آشنا به نظر می آید، اما هنوز نمیتوانم چگونگی انجام کاری را که به نظر بسیار ساده است، بفهمم.

سمالد می گوید من یک افزایش ترافیکی 20٪ در یک ماه خاص دارم. Semalt فرض کنید این نشان می دهد در حدود 10K افزایش از نظر بازدیدکننده داشته است. چگونه می توانم درک کنم که مهمترین مشارکت کنندگان در افزایش ترافیک چیست - کدام صفحات، کدام منابع خرید، جستجوگرها، کلمات کلیدی، کشورها و غیره؟

از لحاظ نظری، می توانم هر بخش را بررسی کنم و بیشترین تغییرات را بررسی کنم، اما فراتر از آن گزارش ها بسیار دست و پا گیر است، واقعا تصویر کامل را ارائه نمی دهد. ایده آل، من می خواهم یک گزارش که می گوید - از 10K افزایش بازدید، 5K از افزایش کلمه کلیدی جستجو "abc"، 30 درصد از افزایش ترافیک از Semalt، و 20٪ از "xyz" کسب شد کمپین.

Semalt خوشحال می شود برای درک اینکه اگر یک راه حل ساده - چه در داخل GA یا با یک ابزار خارجی - وجود دارد - قبل از شروع به هک کردن چیزی شبیه به این برای خودم - mobile apps companies.

سمولت تو.

February 12, 2018
.

اگر آن را روشن نکنید، تاریخ خود را به ماه مورد نظر تنظیم کنید، «مقایسه کنید» را انتخاب کنید و «دوره قبلی» یا «سال قبل» را انتخاب کنید و ببینید که چگونه کانال ها یا رسانه های شما مقایسه می کنند. سپس کانال / رسانه را از طریق منبع جدا کنید.