Back to Question Center
0

چگونه می توانم فونت مناسب و & ؛ اندازه برای سایت من؟ - Semalt

1 answers:

یکبار یک کتاب درسی دیدم که یک سری پیکا مخصوص برای هر یک از چندین فونت مختلف را توصیه کرد Source - free download business logo design software. آیا راهنمای آنلاین وجود دارد؟ گزینه های من چیست؟ چه باید بکنم به عنوان یک مبتدی؟

February 12, 2018
. این به این معنی است که اگر یک فونت را که در ویندوز در دسترس است اما نه بر روی Mac یا Linux انتخاب کنید، فونت دیگری را مشاهده خواهید کرد. این فونت نزدیک ترین مسابقه ای است که OS می تواند انتخاب کند. اگر شما می خواهید سایت خود را به دنبال یکپارچه در سراسر سیستم عامل شما نیاز به انتخاب فونت های که برای همه سهم رایج است. همچنین شما می توانید چندین فونت را در CSS خود به ترتیب اولویتی که می خواهید آنها را استفاده کنید، اعلام کنید. اگر مرورگر نباشد سعی کنید از فونت helvetica استفاده کنید، در غیر اینصورت، فونت default sans-serif را امتحان کنید. همیشه فونت آخر را به طور پیش فرض سیستم عمومی اعلام می کنید. این مقاله را برای 8 ستون فونت که برای استفاده امن استفاده می شوند، مشاهده کنید .

یکی دیگر از گزینه های استفاده از جدید @ font-face قانون CSS است که اجازه می دهد تا شما از فونت های استاندارد استفاده کنید. شما باید فونت را در وب سایت خود قرار دهید، اما اگر یک مرورگر کاربر از @ font-face پشتیبانی کند، آن را دانلود کرده و از آن استفاده می کند. پشتیبانی از این در مرورگرها یکنواخت نیست و برخی از مرورگرهای قدیمی آن را هنوز تشخیص نداده اند. اما با کمی تلاش می توان آن را در وب سایت های مدرن استفاده کرد.

اندازه قلم به قلم مورد استفاده بستگی دارد. قاعده کلی این است که از فونت های کوچک استفاده نکنید زیرا بسیاری از کاربران به راحتی خواندن آن را دشوار می کنند (اساسا فونت های کوچکی دسترسی بدی دارند). همچنین بسیاری از کاربران دوست دارند تنظیم اندازه فونت نمایش داده شده در مرورگر را برای خواندن آنها آسان تر کنند. اگر اندازه فونت خود را با استفاده از پیکسل مشخص کنید (px)، این باعث می شود که سایت شما سخت تر از استفاده شود. قاعده کلی این است که از واحدهای تجربی (EM) استفاده کنید که یک واحد مقیاس پذیر است و به دلیل تنظیم کاربر نمایشگر مرورگر، رشد و کاهش می یابد.

من واقعا در مورد پاسخ صحیح مطمئن نیستم - اما یاد گرفتم که شما نمیتوانید در pica در یک وب سایت اندازه گیری کنید (حتی اگر CSS وانمود کند که اجازه میدهد). و من می ترسم که شما هیچ چیز را نمی توانید اندازه گیری کنید، زیرا اگر کاربر 22 "مانیتور (رزولوشن 1920x1080) داشته باشد، اندازه فونت نسبت به 24" مانیتور با همان رزولوشن. - شما نمی توانید اندازه مانیتور را از صفحه وب تعیین کنید.

علاوه بر این، آن را نیز به شدت بر روی فونت بستگی دارد: Verdana به نظر می رسد بسیار بزرگتر از e. g. بار جدید روم.

پس از گفتن، من می خواهم یک راهنمای خوب را نیز ببینم!