Back to Question Center
0

10 نکات کلیدی جستجوگرها از کارشناس Semalt Islamabad

1 answers:

مدیران وب اغلب اشتباه می کنند هزینه های صدها دلار تبلیغات تبلیغاتی، به ویژه تبلیغات Pay-Per-Click را قبل از اینکه متوجه شوند اکثر مردم تبلیغات تبلیغات غیر تبلیغاتی را دوست دارند، انجام می دهند. راه های متعددی برای دستیابی به نتایج عالی نتایج موتورهای جستجو وجود دارد ، اما ده راهنمایی برتر ما، بی زمان و با ارزش هستند.

ما امیدواریم که شما این نکات SEO را از Sohail Sadiq، متخصص برتر از Semalt ، مفید و آموزنده پیدا کنید.

نکته 1: یافتن بهترین کلمات کلیدی

به ذکر است که پیدا کردن بهترین کلمات کلیدی برای بهینه سازی سایت شما تنها راه زنده ماندن در اینترنت است. حتی زمانی که شما از کلمه کلیدی استفاده می کنید که در اینترنت استفاده نمی شود، گوگل و سایر موتورهای جستجو تعداد دفعاتی که بازدیدکنندگان شما وب سایت شما را برای این کلیدواژه مشخص کرده اند، محاسبه می کنند - vps providers usa. شما باید منابع را در یافتن کلمات کلیدی مناسب سرمایه گذاری کنید. خوب است که از کلمات کلیدی و عبارات استفاده شده استفاده کنید که به هیچ وجه به جستجو و هدایت نرسیده است. برای این، شما می توانید تبلیغات حمایت شده خریداری کنید و از برخی از ابزارهای SEO استفاده کنید که می تواند به شما در پیدا کردن کلمات کلیدی برتر برای سایت شما کمک کند.

نکته 2: کشف آنچه که شرکت کنندگان انجام می دهند

گوگل، بینگ و یاهو می دانند که پیوندهای ورودی باید بخشی از معیارهای برآورد شده خود باشند. بنابراین، شما باید لینک های کیفیتی ایجاد کنید و آنچه که امروزه رقبا انجام می دهند را درک کنید. علاوه بر استفاده از برخی از ابزارهای عالی SEO، شما باید نقشه سایت خود را بررسی کرده و آنچه را که از آن استفاده کرده اید مشاهده کنید. برای پیدا کردن کلمات کلیدی در نام صفحات، همه چیز را در مورد XML Site Map خود بدانید. علاوه بر این، شما باید عناوین و متا تگ های HTML خود را چک کنید و لیستی از کلمات کلیدی که بیشتر آنها را هدف قرار داده اید کامپایل کنید.

نکته 3: نوشتن مطالب متناقض و مرتبط

محتوا پادشاه است، بنابراین شما همیشه باید بر روی نوشتن مقالات با کیفیت تمرکز کنید. محتوای عمومی نمیتواند نتایج مورد نظر شما را دریافت کند و به وب سایت شما دوستانه نیست. فکر می کنید در مورد کلمات کلیدی دم کوتاه و طولانی و استفاده از عبارات مختلف در محتوای شما. اطمینان حاصل کنید که مقالاتی که نوشتید، برای خوانندگان معنادار، آموزنده و مفید هستند زیرا تنها راهی برای به اشتراک گذاشتن، دوست داشتن و نظر بیشتر است. شامل برخی از نمونه های بصری، مراجع و نمودارها برای اثبات ارزش محتویات شما

نکته 4: بهینه سازی عنوان ها و متا تگ ها

نکته 5: بهینه سازی عنوان ها و زیر شاخه ها

اغلب مقالات و نوشته ها توسط سبک زبان مدرن زبان (MLA) نوشته شده است. این شامل صفحه پوشش، عنوان، پاراگراف کوتاه و بلند و نحوه نقل قول مراجع است. به طور مشابه، شما باید مقالات خود را به گونه ای طراحی کنید که استانداردهای گوگل را برآورده سازند. عنوان ها نقش مهمی در چگونگی سازماندهی اطلاعات بازی می کنند، بنابراین شما همیشه باید H1، H2، H3 و دیگر تگ ها را در قسمت محتوا قرار دهید. همچنین باید سعی کنید حداقل 400 کلمه در هر صفحه بنویسید.

نکته 6: از ویژگی های عنوان و ALT

استفاده کنید

شما باید از عنوان و ویژگی های alt برای بهبود رتبه بندی سایت خود استفاده کنید. ویژگی عنوان به موتورهای جستجو تقریبا همه چیز را در مورد محتویات شما می گوید و ویژگی alt کمک می کند تصویر خود را به موتورهای جستجو توضیح دهد

نکته 7: بهینه سازی نامهای فایل

هرجا که امکان دارد، باید رسانه ها، صفحات وب و تصویر را با کلمات کلیدی و نام فایل ها ذخیره کنید. به عنوان مثال، اگر کلمه کلیدی "ورزش و بازی" باشد، شما ممکن است بخواهید تصاویر خود را با عناوین sports-and-games-00.jpg یا sports_games_01.jpg ذخیره کنید. کارشناسان می گویند که شما رتبه بندی سایت خود را با نامگذاری فایل های بهینه سازی بهبود می بخشد.

نکته 8: به موتورهای جستجو بگویید که می خواهید فهرست

شما باید به موتورهای جستجو بگویید آنچه شما واقعا می خواهید به فهرست. محتوای تکراری و تصاویر با کیفیت پایین هرگز به درستی نشان داده نخواهد شد، بنابراین قبل از اینکه Google، یاهو و Bing در مورد سایت خود بدانند، با این مشکل مقابله کنند. برای یکپارچگی، شما باید یک نسخه از تمام صفحات برای دریافت لینک های ورودی و کسب امتیاز با گوگل

نکته 9: موتورهای جستجو ایستا و نقشه سایت XML

شما می توانید موتور جستجوی موتورهای ایستا و نقشه سایت XML را به عنوان مورد نیاز خود تغذیه کنید. همانطور که هر صفحه از سایت شما به نقشه سایت شما مرتبط است، به شما امکان می دهد که وب سایت های خزنده محتوای شما را پیدا کنند. با نقشه سایت XML، بازدید کنندگان و گوگل برای دسترسی به صفحات وب خود آسان می شوند.

نکته 10: از اعتبار سنج و چک لیست ها استفاده کنید

شما باید دقت سایت خود و کد منبع آن را تأیید کنید. برای این کار، می توانید از برخی تکنیک های جستجوگرها، CSS و HTML استفاده کنید و اطمینان حاصل کنید که لینک ها و تصاویر شکسته وجود ندارد. شما می توانید این روند را با ارزیابی لینک های شکسته شروع کنید و تنظیمات نقشه HTML خود را تنظیم کنید.

November 29, 2017