Back to Question Center
0

کارشناس از Semalt: ویرایش ویکی

1 answers:

ویکی پدیا یک وبسایت دانشنامه است که موفق به کسب بیش از 3.3 میلیون مقاله انگلیسی شده است. ویکی کاربران اینترنتی را قادر می سازد نظرات خود را بدون هیچگونه سانسوری به طور مستقیم ارسال کنند. در حقیقت، می توان آن را توسط هر کسی ویرایش کرد و در عین حال دسترسی به بیش از یک میلیارد کاربر را نیز داشته باشد - asset based long term care plans. بسیاری از افراد ممکن است بدانند که آیا اطلاعات موجود در Wiki مشروع است. به طرز شگفتانگیزی، بسیاری از مردم مایل به ارسال اطلاعات معتبر در ویکی پدیا هستند. ویکی پدیا یکی از بهترین فرمهای دایره المعارف جهان است.

جولیا واشنووا Semalt مدیر ارشد موفقیت در موفقیت مشتری می گوید که وب سایت های تجارت الکترونیک و یکی دیگر از راه اندازی های آنلاین می توانند مزایای نمایش در ویکی را به دست آورند. اول از همه، این نشانه ای از اعتبار و مشروعیت است. علاوه بر این، مردم توانایی اظهار نظر و انتقاد از هر گونه اطلاعات موجود در ویکی پدیا دارند. دانشمندان مختلف مطالعاتی را براساس شبکه ویکی ایجاد کرده اند. افراد مختلف می توانند از دلایل مختلف برای ایجاد مارک های خود در سطوح مختلف استفاده کنند. در زیر چند نکته برای کمک به یک وب سایت ورود به پایگاه داده جستجوی ویکیپدیا وجود دارد:

یک حساب کاربری ثبت کنید. همانند بسیاری از وبسایتها، ثبت نام یک حساب کاربری در سایت خود ضروری است. یک حساب کاربری کاربر را قادر می سازد مزایای مختلفی از قبیل نامحدود بودن و امنیت شخصی را بدست آورد. در هر کدام از محتویات محتوا ظاهر می شود، مزایای متعددی برای نام کاربری ناشناس برای امنیت سایبری وجود دارد.

پنج ستون را بیاموزید. در ویکی، پنج اصل اساسی وجود دارد که کاربران باید یاد بگیرند که موفق شوند..این ستون ها یک پیوستگی اجباری برای همه کاربران این وبسایت را تشکیل می دهند. مردم نباید از ویکی پدیا برای هدایت نیازهای شخصی و ایدئولوژی ها و نظریه های خودخواه استفاده کنند. به همین دلیل است که نقل قول منابع مربوطه در ویکیپدیا ضروری است.

در پیام خود جسور باشید. برای موفقیت در ویکی، به یک پیام جسورانه و احساس قدرت نیاز دارید. هزاران کاربر ویکی جدید وجود دارد. در ویکیپدیا، نام تجاری شما باید در نوع خود هدف باشد.

مخاطبان خود را بشناسید. محتویات ارسال شده به یک طرحی هدفمند ضروری است. ظاهر نیز مهم است، به ویژه اگر یک نام تجاری فقط باید مخاطبین مربوطه را برای فرآیند کلی برای کار درگیر کند. به طور عمده، مخاطبان بازدید کننده بیشتری را به دامنه واقعی خود می رساند که لینک آن در ویکی وجود دارد.

آزار و اذیت نکنید. اصلی و محتوا و نام تجاری خود باشید. هدف ایجاد حساب های کاربری این است که اطمینان حاصل شود که مسائل مربوط به حق نسخه برداری بر وبسایت ها تاثیر نمی گذارد.

اطمینان حاصل کنید که از استنادها استفاده می کنید. یکی از این که چگونه یک پست میتواند قدرت را به دست آورد، از طریق نقل قول است. همانطور که محتوای شما به نشریات دیگر اشاره دارد، حسن ارتباط و نیز حضور کاربرانی عالی در طاقچه خاص وجود دارد .

اجتناب از ارتقاء خود. ویکی پدیا یک پلت فرم برای ارسال چیزی در زمینه شخصی یا غیر رسمی نیست. ویکی فرصتی است برای استفاده از سیستم مدرن ویکی پدیا الکترونیکی

نتیجه گیری

ویکی می تواند یک پیشرفت ضروری برای راه اندازی آنلاین شما باشد. به عنوان یک نتیجه، می تواند به مردم کمک کند که مخاطب را فراتر از دوران فعلی خود بدست آورند. ویکی می تواند کسب و کار را به یک مجموعه ای از مشتریان آنلاین در قالب اشتراک دانش تبدیل کند. برای افراد تازه کار، ممکن است هر گونه کمک در ویکی پدیا به شیوه ای که در آن اقلام وجود دارد، کسب کنید.

November 29, 2017