Back to Question Center
0

کارشناس سمیرال اسلامآباد 2 راه برای مسدود کردن هرزنامه ارجاع در Google Analytics

1 answers:

هرزنامه ارجاع، ترافیک مخرب است که به سایت شما از لینکهای مشکوک مانند darodar.com و دیگران بازدید می کند. گوگل تجزیه و تحلیل خودکار به طور خودکار تعیین می کند که در آن از ترافیک می آید و چند ثانیه بازدید کننده در سایت شما.

سهیل صدیق، یکی از متخصصان Semalt ، در اینجا در این رابطه یک راهنمایی مفید ارائه می دهد.

اگر شما ترافیک ارجاع دریافت می کنید، شانس این است که بازدیدکنندگان سایت شما بیش از یک ثانیه در صفحات شما صرف نمیکند و میزان بازدهی آن تا 100٪ خواهد بود. امکان ایجاد فیلترهایی وجود دارد که ترافیک را از حوزه های مشکوک رد می کنند. هنگامی که به ممنوعیت ارجاع ها می آید، باید اطمینان حاصل کنید که از بازدیدکنندگان سایت های سایه دار و تروجان جلوگیری می کنید. شما همچنین باید آنها را از حساب Google Analytics خودتان در اسرع وقت حذف کنید. فیلترهای ارجاع حذف با مقایسه الگوهای فیلتر خود کار می کنند و مقادیر موجود در ابعاد منبع Campaign Source را می بینند.

چگونه هرزنامه ارجاع کار می کند

دو سال پیش یک اسپمر روسی به نام ویتالی پوپوف در حساب Google Analytics هک کرده بود و منابع ارجاع هرزنامه خود را در آن جا گذاشت. URL های واقعی منجر به صفحات وب عجیب و غریب می شود و نباید به عنوان ارجاع معتبر شمارش شوند..این اولین بار نیست که هکرها چیزی شبیه به این کار انجام داده اند، آلن بوش از قابلیت Visibility می گوید که برنامه های هرزنامه و ارجاع چندگانه ای هستند که جستجو ارگانی را انجام می دهند و وب سایت ها را به خدمات جستجوگرهای دروغین هدایت می کنند. شما می توانید از سایت های رسانه های اجتماعی، شبکه های نشانه های اجتماعی و سایر سایت های سبک کلاه سیاه استفاده کنید.

نحوه حذف اسپم ارجاع دهنده

راه شماره 1: مشاهده حساب Filtered Account

شما می توانید نمایش حساب فیلتر شده برای خلاص شدن از اسپم ارجاع را اضافه کنید. به تنظیمات مدیریت> فیلترها> سفارشی فیلتر> تنظیمات زبان بروید و فیلترهای جدیدی را ایجاد کنید که در آن می توانید به عنوان بسیاری از وب سایت های مشکوک به همان اندازه که می خواهید اضافه کنید. اگر شما بعضی از نمایشهای ناهموار را داشته باشید، باید آنها را به فیلتر جداگانه اضافه کنید و فراموش نکنید که فیلترهای شما به عنوان darodar، buttons-for-website و دیگران را نام ببرید.

راه شماره 2: ایجاد بخش سفارشی

ممکن است بخش های جدید سفارشی را در قسمت «اکتساب> منبع / متوسط» ایجاد کنید. با این وجود، این روش مفید است اگر شما دارای ترافیک ارجاع دهنده هستید و رتبه سایت شما به دلیل آن آسیب دیده است.

اگر دوست ندارید زمان زیادی را صرف اضافه کردن اسپم ها و سایت های ارجاع به فیلترها بشوید، می توانید به افزونه های گوگل آنالیتیک در بخش گالری راه حل بروید که در آن شما به راحتی می توانید هرزنامه ارجاع را جدا کنید. اطمینان حاصل کنید که بخش هایی را برای حذف ارجاعات توسط لبه تجزیه و تحلیل کرده اید و همه ارجاع های مزاحم را از گزارشات Google Analytics حذف کرده اید.

متاسفانه که اسپم ها با روش های بهتر و موثر برای هرزنامه ها رو به رو هستند، اما هیچ چیز در مورد نگرانی وجود ندارد. این بخشی از کار شماست تا از شر آنها خلاص شوید و فیلترهای خود را به طور منظم اضافه کنید. شما باید در نظر داشته باشید که هیچ راه حلی برای اندازه گیری هرزنامه به طور دائمی برای خلاص شدن از هرزنامه ارجاع وجود ندارد، اما میتوانید با تنظیم تنظیمات در حساب Google Analytics، آنها را از بین ببرید، شناسایی و به روزرسانی کنید. اگر در حساب Google Analytics هرگز هرزنامه ارجاعی دریافت کرده باشید، باید فورا فیلترها را ایجاد کنید Source .

November 29, 2017