Back to Question Center
0

کارشناس Semalt Islamabad: چگونگی مسدود کردن هرزنامه ارجاع WP در Google Analytics

1 answers:

هرزنامه ارجاع در Google Analytics یک مسئله مهم است. با توجه به پراکندگی هرزنامه ارجاع از وب سایت های بزرگسالان و رسانه های اجتماعی، مدیران وب با استفاده از فیلتر های مختلف غرق شده و از روش های دیگر برای جلوگیری از ترافیک با کیفیت پایین از خراب کردن سایت هایشان استفاده می کنند.

بدون نیاز به وحشت وجود دارد به عنوان آن ممکن است برای جلوگیری از هرزنامه ارجاع وردپرس در حساب Google Analytics شما - planet 7 coupon codes. Sohail Sadiq، یک متخصص برجسته از Semalt ، در اینجا این است که چگونه این را با موفقیت انجام دهد.

شروع به کار با Google Analytics

اگر وب سایت شما تعداد زیادی از ترافیک دریافت می کند و برخی از لینک های اسپم در حساب Google Analytics شما را می بینید، می توانید از این لینک ها خلاص شوید زیرا ممکن است شما را به وب سایت های مخرب برساند. در صورتی که از Google Analytics در وب سایت وردپرس خود استفاده نکردید، باید یک پلاگین وردپرس را نصب کنید و آن را به حساب analytics خود متصل کنید.

Google Analytics یک ابزار قابل توجه و مفید است که به شما امکان می دهد تا ببینید که بازدیدکنندگان چگونه با صفحات وب خود ارتباط برقرار می کنند. شما همچنین می توانید صفحاتی را که بیشترین کاربران را دوست دارند، بررسی کنید، می توانید کلیک بر پیوندهای خود را انجام دهید و سایر کارهای مشابه را انجام دهید.

هرزنامه ارجاع دهنده چیست؟

اگر می خواهید سایت خود را متوجه شوید، مطمئن شوید که اسپم ارجاع دهنده را از سایت خود حذف کرده اید. اسپم ها و هکرهای ارجاع از میل شما استفاده می کنند و هر روز از صدها تا هزاران وبلاگ و وب سایت ها URL های ارجاع با اسکریپت های خودکار ارسال می کنند. این نشانی اینترنتی در هیچ زمان و در حسابهای Google Analytics و سایر خدمات شما نمایش داده نمی شود. با توجه به اینکه رتبه بندی سایت شما را تحت تاثیر قرار می دهد، باید راه های خلاصی از آنها را در اسرع وقت بررسی کنید .

چگونه با اسپم ارجاع می شود؟

شما می توانید از Sucuri برای نظارت بر امنیت وب سایت استفاده کنید..Sucuri نه تنها سایت شما را در مقابل تروجان ها و تروجان ها محافظت می کند، بلکه هرزنامه ی ارجاع را به صورت دائمی مسدود می کند. Sucuri Website Firewall یکی از بهترین وردپرس است که می توانید از آن برای از بین بردن هرزنامه ارجاع استفاده کنید. تیم آن متعهد و کارآمد است و مشتریان با جزئیات در مورد نحوه بهبود سایت خود

ارائه می شوند.

هرزنامه مارکدار بلوک در وردپرس با پلاگین

راه دیگری برای جلوگیری از هرزنامه رفرنس در وب سایت وردپرس شما با استفاده از پلاگین های مختلف وردپرس است. این پلاگین ها گزینه های متعددی دارند و شما می توانید آنها را برای جلوگیری از هرزنامه ارجاع فعال کنید. اولین کاری که باید انجام دهید این است که پلاگین مربوطه را دانلود کنید، نصب و فعال کنید، و ما پیشنهاد می کنیم از افزونه SpamReferrerBlock استفاده کنید. پس از فعال شدن کامل، باید به تنظیمات بروید »Spam Referrer Block و پیکربندی تنظیمات برای این افزونه برای شروع

مرجع Ghost را با فیلترهای گوگل آنالیته مسدود کنید

شما می توانید هرزنامه ارجاع را با فیلترهای Google Analytics مسدود کنید. اگر اسپم ها درخواست های مداوم شما را ارسال کنند، ممکن است آنها ردیابی کدهای ردیابی UA شما را داشته باشند. آنها از این کد برای شناسایی تو رفتگی و ماهیت وب سایت خود استفاده می کنند. اکثر مدیران وب سایت فیلترهای خود را برای حساب های Google Analytics خود اضافه می کنند، جایی که سایت های مشکوک را وارد کرده و ظرف چند دقیقه آنها را از بین ببرید. به حساب Google Analytics خود بروید و به قسمت «مخاطبین» «تکنولوژی» شبکه بروید. در اینجا شما باید نام میزبان را به عنوان بعد اصلی انتخاب کنید و سعی کنید نتایج را به گزینه ماهانه گسترش دهید. برخی از نام دامنه که باید اینجا اضافه کنید عبارتند از: wpbeginner.com، darodar.com و دیگران

همچنین می توانید با استفاده از فیلترهای Google Analytics، اسپم ارجاع مشترک را مسدود کنید. به گزینه Filter exclude در حساب Google Analytics بروید و URL هایی مانند buttons-for-website.com، blackhatworth.com، darodar.com و anticrawler.org را مسدود کنید.

November 29, 2017