Back to Question Center
0

کارشناس Semalt Islamabad در تنظیم Google Analytics برای حذف Referrer Ghost

1 answers:

هرزنامه در Google Analytics یک مسئله جدی تبدیل شده است. به دلیل تخریب هرزنامه ارجاعی از سایت های بزرگسال و دکمه های اجتماعی، مدیران وب با تمام فیلترهایی که تنظیم کرده اند برای مدیریت داده های بی فایده وب سایت های خود را دریافت می کنند غرق شده است. هیچ نیازی به وحشت وجود ندارد زیرا تنظیم Google Analytics برای پنهان کردن اسپم ارجاع بسیار ساده است. اما اولا باید بدانید که هرزنامه رجیستر چگونه کار می کند

اگر می خواهید انسان ها از سایت شما بازدید کنند و در مورد کیفیت ترافیک خود آگاه باشند، باید به تکنیک های کلاه سفید سفیدی توجه کنید - gazco huntingdon 30 electric stove price.

یک متخصص برجسته از Semalt ، Sohail Sadiq، در اینجا این کار قانع کننده را در این زمینه ارائه می دهد.

ممکن است کسی نتواند اسپم ارجاع دهنده را از بین ببرد، زیرا که آمار شما را خراب می کند و به میزان قابل توجهی رتبه سایت شما را به خطر می اندازد. به همین دلیل است که شما باید آن را در اسرع وقت حذف کنید از حساب Google Analytics. Darodar.com، priceg.com، iloveVitaly.com، hulfingtonpost.com و blackhatworth.com رایج ترین ارجاع کنندگان هستند که موجب ناامیدی کاربران Google Analytics می شوند.

اگر شما در گزارش گوگل آنالیتی یک تکه ترافیک متوجه شوید، واکنش سریع شما می تواند لذت بخش باشد. اما شما باید در مورد کیفیت ترافیک خود و نرخ گشت و گذار از سایت خود نگران باشید. شانس این است که اسپم ارجاع به سایت شما با 100٪ میزان باز گشت بازدید و زمان صرف شده در سایت شما صفر دوم است. قبل از اینکه هر چیز دیگری را تصور کنید، باید از خودتان بپرسید «آیا این ترافیک قابل اعتماد است یا نه». اگر نه، شما باید اقدامات لازم برای خلاص شدن از اسپم ها را انجام دهید. برای این، منشا ترافیک خود را پیدا کنید. به بخش خرید> تمام ترافیک> مراجعه بروید و منابع ترافیکی را بررسی کنید..سعی کنید ارزیابی کنید که از کجا بازدید می کنید.

ناکامی جدی در مورد ارجاعات این است که آنها اطلاعات هوشمندانه وب سایت شما را افزایش می دهند و میزان گشت و گذار را افزایش می دهد که در طول رتبه بندی موتور جستجوی شما تاثیر می گذارد.

راه حل این مشکل

اگر شما روی پیوند HulfingtonPost.com یا یک لینک هرزنامه کلیک کردید، باید در اسرع وقت مرورگر وب خود را ببندید. سپس می توانید آن را دوباره باز کنید و کوکی ها و تاریخ را حذف کنید تا ایمنی خود را تضمین کنید. لازم به ذکر است که انواع مختلف اسپم را می توان با روش های مختلفی مورد استفاده قرار داد. بعضی از آنها در زیر بحث شده است.

خزنده خزنده

در مورد وب خزنده می شود و اطلاعات را به معنای خود می گیرد. با کلیک کردن روی پیوندها و دعوت از شما برای کلیک روی لینکهای مشکوک، انواع وظایف را انجام می دهد. این عمدتا از آدرس های مختلف IP می آید و شما نمی توانید ترافیک را با حذف IP ها در حساب Google Analytics خود مسدود کنید. با این حال، شما می توانید آن را در فایل های .htaccess خود را مسدود کنید.

هدایت روح

ارجاع شبح به سایت شما نمیرسد. نمونه های رایج آن darodar.com و ilovevitaly.co هستند. شما ممکن است در ویرایش فایل .htaccess فکر کنید، اما به نفع شما نیست و بی فایده است زیرا ارجاع های روح به مقابله با آن بسیار قدرتمند هستند. شما نمی توانید کل بازدید خود را مسدود کنید، اما می توانید مسیر خود را در حساب Google Analytics خود نگه دارید. آنها قصد دارند که ردیابی گوگل را احمق کنند و از شناسه ردیابی تصادفی برای انجام وظایف خود استفاده کنند. شانس این است که شناسه شما توسط اسپم ارجاع ردیابی و ثبت شده است و اکنون بازدیدکنندگان ارجاعی در گزارشهای Google Analytics شما نشان داده می شوند. شما باید از فیلترها برای جلوگیری از هرزنامه استفاده کنید و وبسایت مشکوک را در فهرست خروج ارجاع اضافه کنید

November 29, 2017