Back to Question Center
0

چگونگی اجتناب از علامت گذاری به عنوان هرزنامه - ؛ نکات Semalt

1 answers:

اگر از اینترنت استفاده نکنید، احتمال این است که فیلترهای هرزنامه ایمیل شما را پرچم نمایند. ایگور Gamanenko، Semalt مدیر موفقیت مشتری، می گوید یکی از دلایل اصلی برای جلوگیری از جلوگیری از ارسال ایمیل به هرزنامه ها این است که هرزنامه بیشتر از صندوق ورودی شما محکم تر است. تقریبا تمام ISP ها از تکنیک های فیلتر کردن هرزنامه استفاده می کنند و برخی از آنها از شیوه های خلاقانه و غیرقابل پیش بینی برای مبارزه با هرزنامه استفاده می کنند. در اینجا چند نکته برای بهبود پست الکترونیکی خود را در عرض چند دقیقه

تمرکز بر محتوای خوب و جذاب

تمرکز بر محتوای با کیفیت و آموزنده اهمیت دارد. اگر محتوا برای مخاطبین شما ارزشمند باشد، قطعا دوست دارند ایمیل های خود را به طور منظم بخوانند - tag heuer grand carrera review. اطمینان حاصل کنید که آنها چیزهای با کیفیتی را برای خواندن ارسال می کنند و برای حداکثر قرار گرفتن در معرض آن تازه، جالب و جالب می باشند. اگر به طور مرتب مسائل تبلیغاتی و بی فایده را به مخاطبین خود ارسال می کنید، ممکن است شناسه ایمیل شما را مسدود کنند، و شما مجبور خواهید شد که هزینه های حمل و نقل را کنار بگذارید.

حذف همه مخاطبین غیر فعال

اگر ارتباطات ایمیل شما ناخواسته باشد، ISP اصلی شما آن را تحویل خواهد داد. و اگر ایمیلهایی را برای مخاطبین غیرفعال ارسال کنید که حتی از نوشتن متن خود ناراحت نیستند بهتر است که این اتصالات غیر فعال را در اسرع وقت حذف کنید. شما باید مشترکان را از لیست به طور مرتب تمیز کنید و آنها را به قسمتهای مختلف تقسیم کنید. ابزارهای مختلف مدیریت تعامل در دسترس هستند تا کار شما راحت تر شود..شما باید ایمیل هایی را که در شش ماه گذشته فعال بوده اید بفرستید و مطمئن شوید که مشترکین جدید به لیست ایمیل های خود را به صورت منظم اضافه می کنید.

بررسی روند ثبت نام و فکر کردن مشترکین

همیشه باید روش ثبت نام خود را بررسی کنید و سعی کنید خود را در کفش های مشترک خود قرار دهید. اگر محتوای آنها را هرگز انتظار نداشته باشید، مشترکین آن را نخوانده و ممکن است آن را به عنوان هرزنامه علامت بزنند. به همین دلیل شما باید از محتوای حرفه ای یا دوستانه خود در مطالب خود استفاده کنید و به آن نگاهی جذاب و مفید داشته باشید. نیازی نیست که الگو و لوگوی خود را بارها و بارها تغییر دهید زیرا ممکن است گیرندگان شما را گمراه کنند و ممکن است شکایات هرزنامه علیه شرکت شما را ارسال کنند.

اجتناب از ارسال گرافیک و تصاویر به ایمیل

ارسال گرافیک و تصاویر در ایمیل ها می تواند مشترکان شما را به خصوص هنگامی که تصاویر بزرگ هستند تحریک کند. اگر میخواهید برخی از عکسها را ارسال کنید، باید تصاویر خودتان را طراحی کنید یا متن ایمیل را به صورت گرافیکی بنویسید و آن را جذاب و جذاب ببینید. از سوی دیگر، بهتر است ایمیل های ساده متن را برای مشترکین خود ارسال کنید

ارسال ایمیل های هدفمند، شخصی شده و باعث شده و کمپین ها را منفجر کنید

اگر شما می خواهید منجر به تولید، شما باید ایمیل های هدفمند و شخصی شده را به مشترکین خود ارسال کنید. اغلب این روند به عنوان هرزنامه شناخته می شود، اما اگر محتوای شما مفید و جذاب باشد، هیچ گیرنده شما را به عنوان هرزنامه علامت گذاری نمی کند. در سطح پایه، شما باید پیام های خوش آمدید را به تمام مشترکین خود ارسال کنید و ایمیل های تبلیغاتی خود را یک بار در هفته ارسال کنید تا فصل بعد از فصل را بدون توجه به فصل خود حفظ کنید.

افکار نهایی

تمرکز اصلی شما باید بر روی لیستی از مخاطبین فعال باشد. شما می توانید به آنها ایمیل های تبلیغاتی ارسال کنید، اما متن نباید بی معنی یا عجیب باشد. اگر بر کیفیت تمرکز کنید، شانس این است که مخاطبین شما به مشتریان شاد تبدیل شوند.

November 29, 2017