Back to Question Center
0

چگونگی بهینه سازی ویژگی های ALT - ؛ نکات Semalt

1 answers:

بعضی از مدیران وب، تصاویر را از نشان دادن در اعلامیه robots.txt بستگی دارند، در حالی که دیگران تصاویر محصولات و خدمات خود را با صفات ALT امضا نمیکنند. گروه دیگری از مدیران وب از ویژگی ALT غیر اطلاعاتی مانند کلمات کلیدی استاندارد و عبارات استفاده می کنند و یا کلمه "image" را در Alt Text قرار می دهند - ystheal emulsion precio. به عنوان یک وب مستر، باید از ویژگی های Alt مناسب استفاده کنید.

Frank Abagnale، Semalt مدیر موفقیت مشتری، می گوید وقتی که برای جستجوی تصاویر می آید، برخی از عکس های خود را در نتایج جستجوی گوگل مشاهده خواهید کرد. اما این تنها زمانی امکان پذیر است که شما عکس های خود را برای جستجوگرها بهینه سازی کنید. هنگامی که کسی برای کلمات یا عبارات خاص جستجو می کند، وی به وبسایت شما هدایت می شود.

تصاویر خود را برای نتایج صفحه اول آماده کنید:

اولین چیزی که باید به خاطر بسپارید این است که چگونه به Google، Bing، و یاهو درباره ماهیت تصویر خود بگویید. ویژگی های Alt در اسناد XHTML و HTML برای مشخص کردن متن alt (متن جایگزین) استفاده می شود که هنگامی که عناصر به کار رفته آن نمی تواند ارائه شود

از مثال های زیر، اجازه دهید ما چگونگی ترکیب ویژگی alt برای تصویر شما را بررسی کنیم:

  • "تصویر 1" - این گزینه بی فایده است و توصیفی نیست. فقدان متن مفید و آموزنده برای تصاویر نمایه شده بد است
  • .
  • "پسر نوجوان ماهیگیری است" - این یک توصیف خوب برای تصویر شماست، اما برای وب سایت های تجاری مناسب نیست.

چگونه ویژگی های عالی برای تصاویر شما

در اینجا پنج اصل برای نوشتن صحیح ویژگی های مناسب برای تصاویر شما وجود دارد:

1. توضیحات سریع و مفید از عکس شما:

اگر توصیف عکس شما با محتوای آن مطابقت نداشته باشد، تصویر هرگز از جستجوی جستجو دریافت نخواهد کرد..خوشبختانه، وردپرس و سایر سیستم های مدیریت محتوا به طور خودکار ویژگی های alt را تولید می کنند. اما قبل از انتشار تصوير خود در وب سايت، بايد قبل از انتشار اين بخش، اين بخش را چک کنيد.

2. طول کل ویژگی های alt:

طول کل ویژگی alt شما باید سه تا چهار کلمه باشد، اما نه بیش از 200 حرف. اگر از کمتر از سه کلمه استفاده کنید، برای شما تصویر خود را توصیف می کند. همانطور که برای حد بالا، گوگل، بینگ و یاهو اولین 255 کاراکتر ویژگی های alt را برای تشخیص تصاویر شما در نظر می گیرند.

3. از کلید واژه اصلی در ویژگی alt تصویر خود استفاده کنید:

درست مثل هدر ها (H1، H2، H3، H4، و H5) و برچسب های عنوان، شما باید از کلید واژه اصلی در ویژگی alt تصویر خود استفاده کنید. به عبارت دیگر می توانیم بگوییم ویژگی alt باید حاوی اطلاعات ارزشمند باشد تا بتوانید محتوا را ارتقا دهید

4. هرزنامه نباشد:

ویژگی های اسپم و بهینه سازی شده باعث تحریم یاهو، بینگ و گوگل خواهد شد. بنابراین، شما باید کلماتی یا عبارات مناسب را در ویژگی alt وارد کنید و تعداد آنها را به سه تا پنج محدود کنید. شما در ویژگی های خود نیازی به استفاده از کلمات مانند "آنلاین"، "قیمت"، "خرید"، "تصویر" و "وب سایت" ندارید.

5. ویژگی های alt برای تصاویر تزئینی را بنویسید:

اگر وب سایت شما دارای تصاویر بسیار جذاب و تزئینی باشد، نیازی به نوشتن ویژگی های alt برای آن تصاویر نیست. علاوه بر این، تصاویر از فلش، دکمه، قاب، حیوانات، پرندگان و طبیعت بهتر است ترک خالی.

نتیجه گیری:

اگر شما چندین وبسایت داشته باشید، نباید اهمیت ویژگی های alt و تصاویر با وضوح بالا را کم اهمیت بدانید. این که آیا شما محصولات جدید را به فروشگاه خود اضافه می کنید و یا یک پست وبلاگ بنویسید، باید تصاویر را به درستی و مناسب بهینه سازی کنید.

November 29, 2017