Back to Question Center
0

پیامدهای بهینه سازی لینک - مشاوره SEO از متخصص Semalt، ناتالیا خچطوریان

1 answers:

همانطور که وب سایت ها همچنان به محتوای خود را برای کاربران بهینه سازی می کنند تا به طور آنلاین آن را مشاهده کنند، مشکل بهینه سازی بیش از حد می تواند خسته شود. در گذشته های اخیر، مسائلی مانند محتوای مخفی و همچنین کلمات کلیدی می تواند یک بازاریابی دیجیتال پلت فرم با روش های غیر طبیعی برای رتبه بندی. در موارد دیگر، برخی از مدیران وب به پیام های خارجی و ترافیک بستگی دارند تا آب پیوند خود را به دامنه خود انتقال دهند - abnahmegarantie wohnung. فرایند جستجوگرها به بسیاری از ویژگی های بهینه سازی در صفحه و خارج از صفحه بستگی دارد که همه آنها هدف افزایش بازدید وب سایت به مخاطبان مورد نظر است

استراتژیست محتوا Semalt ، ناتالیا خچاتوریان، توضیح می دهد که بسیاری از تکنیک های بازاریابی اینترنتی خارج از سایت همچنین می تواند خطر افزایش بیش از حد بهینه سازی وب سایت را افزایش دهد. علاوه بر این، گوگل سرکوب لینک های "مصنوعی" یا "غیر طبیعی" را انجام می دهد که هدف آن افزایش اختیارات دامنه در طرحی خاص است. اکثر سازمان های جستجوگر اینترنتی در حال حاضر در مورد تاریخ پیوند دامنه ای که آنها در برنامه بازاریابی دیجیتال خود قرار می دهند، توجه دارند. برای اجتناب از موارد توانبخشی پیوند، می توانید در مورد نوع لینک ها، موارد مناسب برای انتقال لینک آب و همچنین تاریخچه پیوند و مشخصات دامنه یاد بگیرید.

نشانه های پیوند بیش از حد بهینه سازی

گوگل بستگی به یک الگوریتم برای شناسایی الگوهای غیر معمول در رابطه با جریان ترافیک دارد..در نتیجه، شناسایی "غیر طبیعی" روند در رابطه با عملکرد برخی از لینک های آنلاین آسان است. به عنوان مثال، اکثر وب سایت ها امروزه یک وبلاگ دارند. جنبه های پیوندهای متقابل و متون لنگر در تدابیر کمی تحت الگوی قابل رؤیت ظاهر می شوند. عملکرد شدید مانند سایت ترافیکی بالا می تواند سوء ظن وب سایت ها را با افزایش بهینه سازی لینک افزایش دهد. در سرکوب اخیر، گوگل به سرعت می تواند اعتماد به برخی از لینک های اشاره شده به چنین سایت ها را از دست بدهد. در این مورد، این لینک آب را می توان بدون توجه به حرکت به نفع تلاش های خود را رتبه بندی

به عنوان مثال، یک وبسایت میتواند یک ترافیک مستقیم از 20 سایت مختلف در یک طرحی خاص بگیرد. از یک مشاهده دقیق، این وب سایت ها به یکدیگر پیوند دارند. این موارد می تواند یک پلت فرم برای پیوند غیر طبیعی از اطلاعات و روند های تاریخی خود را ارائه دهد. یک معامله 90٪ می تواند یک پدیده ای را ایجاد کند که می تواند باعث ایجاد یک وب سایت بیش از حد هرزنامه شود. در گذشته، سازمان های جستجوگر اینترنتی کلاه سیاه، سایت های مختلفی را برای اتصال پروفایل های کاربران یا وب سایت های مشتریان باز کردند.

هنگام بهینه سازی محتوای وب سایت، ضروری است که روش طبیعی برای قرار دادن متون لنگر را دنبال کنید. قرار دادن بیش از حد پیوندهای متقابل در متن ممکن است سوء ظن یک توزیع غیر طبیعی از اطلاعاتی را که Google برای ساخت منحنی های توزیع به آن وابسته است، افزایش دهد. لینک های خارجی در ورودی که به نظر می رسد به یک پیوند به یکدیگر می تواند به پیشرفت جستجوگرها در وب سایت کمک کند یا آسیب برساند.

نتیجه گیری

وب سایت هایی که به معیارهای قانونی قانع نیستند، خطر مجازات رتبه بندی را دارند. در موارد دیگر، سایت ها همچنین می توانند از زمان deindexation رنج می برند، مخصوصا زمانی که بسیاری از روش های کلیدی SEO را استفاده می کنند. گوگل به کارکنان وب سایت توصیه می کند که در مورد پروفایل های پیوند که افراد به وب سایت های خود پیوند می دهند توجه کنند. در موارد دیگر، متون لنگر نیز می تواند یک عامل کمک کننده باشد که یک روند بازاریابی دیجیتالی را شکست دهد. این راهنمای SEO می تواند به شما در شناسایی مواردی که وب سایت شما از بهینه سازی رنج می برد کمک کند.

November 29, 2017