Back to Question Center
0

آیا بهینه سازی بیش از حد می تواند دلیل جریمه گوگل باشد؟ - ؛ Semalt پاسخ می دهد

1 answers:

نیک چایکوفسکی، متخصص Semalt ، می گوید که بهینه سازی را می توان به عنوان استفاده بیش از حد از تاکتیک های SEO در کلاهبرداری موتور جستجو بهینه سازی کرد. بیش از حد بهینه سازی معمولا با Google همراه است، زیرا دارای الگوریتم های پیشرفته تر از سایر موتورهای جستجو است. مشخص نیست که آیا سایر موتورهای جستجو مانند یاهو یا MSN مجازات برای بهینه سازی هستند. برای یک صفحه به خوبی بهینه سازی شده، باید دارای اجزای استاندارد زیر باشد: سربرگ کلیدی غنی، برچسب های alt، تگ های توصیف، برچسب های متا کلیدی و توصیف، برچسب های عنوان و چندین پیوند مرتبط با صفحات دیگر. این صفحه همچنین باید کلیدواژه را در URL یا نام فایل داشته باشد - onida android tv price in india. با این وجود محدودیت استفاده از این تاکتیک ها وجود دارد، به عنوان مثال، شما نباید هیچ کلیدواژه تکراری را در هر یک از اجزای ذکر شده در بالا، بدون متن نامرئی داشته باشید، چرا که تمام متن داده شده باید برای چشم غیر مسلح قابل مشاهده باشد.

چه در هنگام بهینه سازی صفحه باید اجتناب شود؟

یک موتور جستجو مانند گوگل ممکن است قادر به شناسایی تمام سطوح هرزنامه باشد. اگر چه مشخص نیست که چه میزان بهینه سازی بیشتر گسترش می یابد، عوامل زیر نشان دهنده فرضیه های احتمالی نسبت به علت مجازات های بهینه سازی می باشند:

استفاده بیش از حد از متن اصلاح شده متن اصلاح شده به برچسب bold و H1 اشاره دارد و در هنگام بهینه سازی، اصطلاحات زیر را ذکر می کند. کارشناسان بهینه سازی موتورهای جستجو (SEOs) از متن اصلاح شده برای به حداکثر رساندن نتایج کلمۀ هدف استفاده می کنند..با این حال، اگر کلمه کلیدی نشان داده شده در همه این موارد اصلاح شود؛ به عنوان مثال، bold، underlined و H1، این ممکن است به نوبه خود باعث نتیجه کلمات کلیدی تکراری شود که ممکن است به عنوان بهینه سازی بیشتر دیده شوند.

متن کلمه کلیدی با چگالی بسیار بالا. گوگل چگالی کلمات کلیدی را نسبت به متن کلی ارزیابی می کند. بنابراین، اگر یک صفحه دارای کلمات کلیدی تکراری بالاتر از متن کلی باشد، می توان آن را علامت گذاری کرد زیرا آن نیازمندی های متوسط ​​را برآورده نمی کند. صفحه می تواند به خوبی با سایت ادغام شده و همچنان پرچم گذاری شده باشد، زیرا ممکن است برای دروازه ای برای عنکبوت وب نیز اشتباه شود. چنین دروازه ای می تواند ممنوعیت کامل سایت شما را از Google منع کند.

بیش از حد بسیاری از عناصر off-page این نظریه شبیه به متن اصلاح متن است، اما در این مورد، عناصر off-page اشاره به لینک های دریافتی. بیش از حد بسیاری از لینک های ورودی می تواند به تکرار کلمات کلیدی منجر شود و یک بار دیگر این امر می تواند باعث شود سایت شما توسط Google پرچم گذاری شود.

آیا بهینه سازی وجود دارد؟

آیا می توان به وسیله موتورهای جستجو مانند Google، MSN، Yahoo یاهو به دلیل بهینه سازی شما ممنوع و یا حتی مجازات شد؟ نه. برای یک وب سایت به خوبی بهینه سازی شده، محتوای شما باید به موتورهای جستجو و بازدید کنندگان در بهترین نور ممکن نمایش داده شود. تکرار و استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی و دیگر کلاهبرداری های جستجوگر اینترنتی، در واقع، به این معنی است که صفحه به درستی بهینه سازی نشده است. اگر صفحه به خوبی بهینه سازی شده باشد، بنابراین نمی توان بیش از حد بهینه سازی کرد. هنگام بهینه سازی صفحه، مهم است که فاکتورهایی چون تراکم کلمات کلیدی، زبان مورد استفاده، نوع سایتهایی را که به آن پیوند می دهید و کسانی که به سایت شما پیوند دارند، در نظر بگیرید .

November 29, 2017